Сама процедура включає досить багато етапів, так як Ферментотерапія DMK спрямована на роботу з глибинними шарами шкіри, а не поверхневими. Це її відрізняє від інших косметологічних неінвазивних процедур.
Етапи ферментотерапії:
1. Консультація з лікарем-косметологом
2. Демакіяж
3. Очищення шкіри за допомогою гелю від DMK, який виконує не лише функцію очищення, а й впливає на нормалізацію вироблення шкірного сала.
4. Детокс шкіри за допомогою засобу Epitoxyl. Морська сіль та сульфіт калію, що входять до складу Epitoxyl, виводять токсини зі шкіри.
5. Наноситься гель Sebum Soak, який спрямований на глибоке очищення, оскільки він «розпушує» сальні пробки.
6. За показаннями, може додатково використовуватися ензимний пілінг Prozyme, який сприятиме видаленню мертвих клітин з поверхні шкіри та усуненню запальних процесів.
7. Нанесення ферментних масок на обличчя, шию та зону декольте на 45 хвилин. Вони запускають процес оновлення клітин, шкіра стає гладкою, підтягнутою, а тон – рівним.
8. Після зняття ферментної маски на шкіру наносяться спеціальна сироватка і крем за типом шкіри.
9. Призначається професійний домашній догляд для пролонгації ефекту процедури.
Після проведеної процедури на шкірі може бути видно капіляри, так званий ефект «дорожньої карти», що свідчить про високоефективність ферментотерапії. Через 20 хвилин після процедури ефект «дорожньої карти» повністю зникне.