м. Славутич, м. Осокорки, ул. Заречная 4 корп 2
м. Позняки, ул. Анны Ахматовой 22
10:00 - 20:00
м. Славутич, м. Осокорки, вул. Зарічна 4 корп 2
м. Позняки, вул. Ганни Ахматової 22
10:00 - 20:00

Лазерна Епіляція у Києві - Осокорки Позняки

Якщо ви хочете впоратися з проблемою небажаного волосся надовго, забути про роздратування і вросле волосся, то найефективніший метод - це лазерна епіляція.

Ми використовуємо американський діодний лазер Lumenis

Результати до та після лазерної епіляції

Вже після першої процедури випадає до 40% волосся
 • Лазерна епіляція пахв
 • Лазерна епіляція бікіні
 • Лазерна епіляція бікіні
 • Лазерна епіляція стегон

Чому Лазерна Епіляція?

The Team teachable
Гоління і депіляція воском можуть принести лише тимчасове полегшення, але дуже скоро волосся повернуться.
Лазерна епіляція - це процедура, яка дозволяє позбавитися волосся, як на тілі, так і на обличчі і більше того, заощадить ваш час. У середньому епіляція однієї зони займає від 10 до 30 хвилин.

Чому вибирають Laser 22

 • Бьюті-клініка Laser22 у Києві робить процедуру лазерної епіляції максимально комфортною та ефективною не тільки за рахунок гарного американського обладнання Lumenis, але й за рахунок регулярного технічного обслуговування апаратів.
 • Багато хто боїться робити лазерну епіляцію через розповіді своїх знайомих, що це боляче і не ефективно. Вибираючи Laser22 ви особисто переконаєтеся у високій результативності лазерної епіляції, так як вже після першої процедури, волосся стане менше, вони стануть тоншими і сповільняться в зростанні.
 • Як тільки ви прийдете до нас, ви відчуєте комфортну, затишну атмосферу і станете ще одним нашим клієнтом, який скаже, що в Laser22 лазерна епіляція проходить як СПА процедура.
 • Наші співробітники – професіонали з медичною освітою, які вміють підбирати індивідуальні налаштування лазера так, щоб зробити процедуру максимально ефективною та при цьому комфортною.

Популярні зони лазерної епіляції

Лазерна епіляція
Верхня губа
Лазерна епіляція
Пахв
Лазерна епіляція
Ноги повністю
Лазерна епіляція
Руки повністю
Лазерна епіляція
Живіт повністю
Лазерна епіляція
Поперек
Лазерна епіляція
Сідниці

Часті питання щодо Лазерної Епіляції

Відповіді від лікарів дерматологів - Laser 22 у Києві
У нашому волоссі міститься пігмент меланін. Лазер розпізнає цибулини волосяних фолікулів за цим пігментом і згодом руйнує їх. Так як довжина хвилі лазерного променя менше 5 мм, то лазерна епіляція не має негативного впливу на внутрішні органи та тканини і є абсолютно безпечною процедурою.

Догляд за шкірою після процедури
Після сеансу дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій фахівця, щоб уникнути небажаних реакцій на шкірі.
Так як шкіра після процедури стає більш чутливою, необхідно протягом трьох днів наносити на зони пантенол, що епілюються, щоб шкіра швидше відновилася.

Рекомендуємо також не відвідувати сауни, басейни та масажі протягом 3-х днів. Засмагати на сонці після лазерної епіляції можна вже за два тижні. Якщо ви проходите курс лазерної епіляції влітку на відкритих ділянках (обличчя, ноги, руки), то фахівці Laser22 рекомендують додати ще догляд сонцезахисний крем з високим SPF фактором 50 для уникнення пігментації шкіри.
Як перейти із шугарінгу на лазерну епіляцію?
Лазерна епіляція – це спосіб видалення волосся не так на місяць, але в роки.

Для того, щоб перейти з шугарінгу на лазерну епіляцію, необхідно, щоб пройшло 3-4 тижні з моменту останнього сеансу шугарингу або будь-якого механічного висмикування. Це потрібно для того, щоб коріння волосся відновилося, інакше лазер його не побачить. Але відрощувати волосся не потрібно, можна користуватися бритвою, тому що таким методом корінь волосся не торкається.

7 міфів про лазерну епіляцію

 • Лазерна епіляція – це боляче
  Сучасні діодні лазери оснащені спеціальною насадкою, що охолоджує, яка робить процедуру максимально комфортною. Також фахівець завжди може регулювати параметри так, щоб процедура була безболісною і при цьому результативною.
  Багато дівчат, які раніше робили віск або шугаринг, а потім прийшли на лазер, говорять про те, що відчуття на лазерній епіляції мінімальні і ніколи не зрівнятися з тим болем, як при механічному висмикуванні волосся.
  01
 • Лазерна епіляція шкідлива для здоров'я
  Лазерна епіляція – абсолютно безпечна процедура, якщо вона проводиться на сертифікованому обладнанні та грамотним фахівцем. Тому обов'язково звертайте увагу на виробника апарату та сертифікати якості.

  Довжина хвилі лазера – не більше 5 мм, промінь лазера розпізнає волосся за пігментом «меланін», тому не робить негативний вплив на тканини та органи і тим більше не викликає онкологію.

  Зараз дуже багато реклами, де кожен салон пише, що працює на лазері «останнього покоління» і використовують найкращий апарат, але в результаті клієнт або не отримує результату, або бачить лише тимчасове випадання волосся, а потім все волосся повертається в повному обсязі. У найгіршому випадку – отримує опік.

  Знаючи точну назву апарата, ви можете дізнатися про нього всі необхідні характеристики, які не будуть прикрашені рекламою (довжина хвилі, потужність, ким сертифікований скільки років на ринку, дізнатися його зразкову ціну, подивитися які ще салони використовують дане обладнання і т.д. ). Це допоможе вам розпочати курс лазерної епіляції у правильному місці та не викинути гроші на вітер на неякісний апарат.

  Наприклад, діодний лазер Lumenis (США-Ізраїль) вже понад 10 років є лідером на ринку серед усіх апаратів з лазерної епіляції і показав на практиці не лише свою безпеку, а й результативність. Доведено, що після курсу процедур на ньому ви отримаєте стійкий ефект гладкої шкіри.
  02
 • Лазерна епіляція – це дорого
  Забираючи волосся бритвою або воском ви ніколи не отримаєте ідеально гладку шкіру без подразнення, щетини і волосся, що вросло. Більше того, якщо таким методом видаляти волосся протягом довгих років, ви однозначно витратите більше коштів, ніж видалення волосся лазером.

  Лазерна епіляція – це не дешева процедура, але після проходження курсу ви забуваєте про проблему небажаного волосся надовго і надалі робите лише процедури, що підтримують. Єдине про що ви шкодуватимете – це те, що не зробили лазерну епіляцію раніше.
  03
 • Лазерну епіляцію не можна робити влітку
  У літню пору можна проходити сеанси лазерної епіляції на діодному апараті, оскільки є спеціальні режими роботи для засмаглої шкіри. Важливо, щоб до процедури пройшло 14 днів з моменту активної засмаги і варто виключити засмагу протягом 14 днів після процедури. Тому бояться починати курс влітку не варто.
  04
 • Лазерна епіляція видаляє волосся назавжди.
  Після проходження курсу лазерної епіляції піде до 95% волосся, але так як ми - живий організм, якісь поодинокі волоски залишаться, але вони будуть тонкі і майже непомітні. Важливо також робити процедури, що підтримують, тоді ви надовго забудете про проблему небажаного волосся.
  05
 • Для видалення волосся потрібно всього 6 (шість) сеансів
  Зараз багато салонів лазерної епіляції, але, як і в будь-якій іншій сфері, дуже маленький відсоток місць, де можна отримати якісну послугу.

  РЕКЛАМУ про те, що «ВИДАЛИМО ВСЕ ВОЛОССЯ ЗА 6 СЕАНСІВ», а іноді й за 4, бачили багато хто.

  Давайте тепер розумітися. Тільки факти та нічого зайвого:

  1. Лазер видаляє волосся лише у фазі «Активного зростання»

  2. На кожному сеансі лазер видаляє до 40% волосся не від загальної кількості волосся, а від того відсотка волосяних цибулин, які перебували у фазі активного росту. І це при тому розкладі, якщо процедура проходить на потужному лазері.

  3. У середньому на кожній зоні знаходиться лише 20-30% волосся у фазі активного росту, тому якщо вдатися до математики, то вже можна визначити, що в середньому потрібно 10 сеансів, щоб зруйнувати всі цибулини. Але є ще й індивідуальні особливості організму, про які не слід забувати.

  4. На кожній зоні у нас різна кількість волосся, що знаходиться у фазі анагену (активного росту), тому одні зони йдуть швидше, інші пізніше. Наприклад: пахви - загалом 8 процедур, ноги - 10 сеансів. Вже кількість процедур на різних зонах буде не однаковою.

  5. Жоден фахівець не назве вам ТОЧНА кількість сеансів, тому що не знає скільки фолікулів закладено у кожного природою.

  Висновок:

  Всі ми - індивідуальні (гормональний фон, генетика, вік, спосіб життя), тому ніколи не порівнюйте себе з подругою або знайомою, якій знадобилася інша кількість сеансів, тому що навіть у вас буде одна зона йти раніше, інша пізніше і це абсолютна норма.

  Звичайно ж, у нас буває на практиці, коли результат є і за 4-5 процедур, але це більше виняток. У середньому курс 8-10 процедур буває навіть більшим, якщо генетично багато волосся. Але це вас не повинно лякати, так як результат буде краще з кожною процедурою і під кінець курсу волоски, що залишилися, не доставляють такого дискомфорту, як на початку, так як їх буде значно менше, вони будуть набагато тоншими, їх зростання уповільнене.

  Тому, якщо ви ходите на лазерну епіляцію і бачите, що у вас є острівцеве зростання (нерівномірне зростання волосся), волосся стало тоншим, то просто наберіться терпіння і по проходженню курсу ви отримаєте гладку шкіру надовго.

  Примітка: оскільки в лазерній епіляції із середини курсу вже застосовуються досить великі інтервали 2-3-4 місяці, то курс може тривати рік – півтора року.

  06
 • Лазерна епіляція – процедура лише для жінок
  Процедура лазерної епіляції популярна не лише серед жінок, а й серед чоловіків. Роздратування від щоденного гоління легко забирається після кількох сеансів лазерної епіляції. Нерівномірне зростання волосся на животі, спині - це одна з найчастіших причин, чому чоловіки починають курс процедур на лазері. Тому, лазерна епіляція стала активно користуватися попитом і у чоловіків, адже їм теж хочеться зробити своє життя комфортнішим і позбутися небажаного волосся надовго.
  07
Наші майстри
У нашій клініці працюють дбайливі майстри, які завжди досягають чудових результатів.
 • Катерина
  ТОП майстер, лазерний спеціаліст
 • Марія
  Лікар-дерматолог, косметолог, лазерний спеціаліст
 • Аліна
  Естетист, лазерний спеціаліст
 • Валерія
  Лікар-дерматолог, косметолог

Наша клініка в Instagram@laser22_clinic

Відгуки улюблених клієнтів

Контакти
Телефон для запису:
Адреса:
м. Осокорки, м. Славутич
вул. Зарічна 4, корп. 2
10:00 - 20:00
Адреса:
вул. Ганни Ахматової 22
10:00 - 20:00